מפגשים קבוצתיים אורחי-דין

מפגשי עבודה קבוצתיים לעורכי דין ולמגשרים עצמאיים

כשיש לך עסק עצמאי, יש לזה המון יתרונות, ויחד עם זאת, יש גם התמודדות עם הרבה אתגרים חדשים. לעיתים קרובות, אין לך עם מי לשתף את הקשיים והקושיות שלך, ויש חוויה של "לבד", או של בדידות. אין לך עם מי לעשות "סיעור מוחין" בנושאים עיסקיים, כגון שיווק, או תמחור. אין לך אפילו אצל מי לשתף קושי מול קולגה, לקוח, או שופט. בייחוד במקצוע שיש בו מחוייבות לחסיון ולדיסקרטיות.
בדיוק בשביל זה יצרתי את המפגשים הקבוצתיים של "אורחי-דין", שמיועדים לעורכי דין ולמגשרים עצמאיים בלבד.
בכל מפגש אנחנו צוללים לעבודת עומק בנושא מסויים. אנחנו מביאים לשולחן את האתגרים, הקשיים והשאלות שלנו בנושא, ומקבלים פרספקטיבות חדשות ולא שגרתיות על הנושא, גם ממני וגם מהמשתתפים בקבוצה. נוצרת חוויה של שותפות, של אכפתיות, ו"יחד". אנחנו יוצרים קשרים, גם עיסקיים וגם חבריים, גם שיתופי פעולה והפניות וגם שיקופים ורעיונות חדשים לחשוב עליהם.
כמובן, המשתתפים מתחייבים לדיסקרטיות.

איך זה עובד?

נפגש בקבוצה אינטימית של עד 10 משתתפים, אחת לשבוע, בימי שני, בין השעות 16:00 ל-18:00.

מיקום

ימי שני, אחת לשבוע, בין השעות 16:00 ל-18:00
רחוב ראול ולנברג 6, תל-אביב, קומה 4 (במשרדיה של עו"ד ומגשרת רונה גינת)

מועדים ונושאים

22.1.24 – בואו נדבר על כסף – הפער בין הרצוי למצוי, אמונות חוסמות ורגשות אמביוולנטיים כלפי כסף והשפעתם על ההתנהלות , על שכר טרחה, על איזון תקציבי ועוד
29.1.24 – פיתוח מוצרים ושירותים – הכנת רשימת מוצרים מדוייקת ואיפיון מדויק לכל מוצר ומוצר, מבחינת השם, התוכן, קהל היעד, תמחור ועוד.
5.2.24 – שיווק, שיווק, שיווק – איך עושים את זה?! איך בוחרים את ערוצי השיווק המדוייקים לך, למוצרים שלך ולקהל היעד שלך ואיך מתמידים בהם?
12.2.24 – ניהול זמן ומשאבים – איך משחררים את "זוללי הזמן" ואת "זוללי האנרגיה" שלנו, איך מאמצים הרגלים חדשים ויוצרים איזון הן בפן העיסקי הן בפן האישי?
19.2.24 – קבלת החלטות ואינטואיציה – איך תהליך קבלת ההחלטות שלך? רציונלי או אמוציונלי? אינטואיטיבי או מתוך פחדים? איך כדאי שזה יהיה ואיך מגיעים לזה?

עלות

1,530 ₪ בתוספת מע"מ
(1,790 ₪ כולל מע"מ) בהרשמה מראש לכל המפגשים.

איך נרשמים?

לאור האופי המיוחד של המפגשים הקבוצתיים, ההרשמה מתבצעת רק לאחר שיחת התאמה אישית איתי. אני בודקת הן התאמה לתהליך והן התאמה ספיציפית לקבוצה המתהווה, בהתחשב בכל מטרותיה, לרבות קשרים עיסקיים ואישיים, ועוד.
אני מזמינה אותך למלא את הפרטים ואחזור אליך לתיאום שיחת היכרות והתאמה טלפונית קצרה (ללא עלות).
ההרשמה מתבצעת לאחר מילוי הפרטים, שיחת התאמה ותשלום.

דילוג לתוכן